آرشیو گزارش تصویری

 • 16/بهم/1396 - 09:17 • 4/بهم/1396 - 13:30
  به گزارش خبرنگار اصفهان بیست اردوی فرهنگی یاران امام مهدی (عج)ویژه دانش آموزان پایه نهم با محوریت و موضوع مهدویت در بنیاد مهدویت و آینده پژوهی استان اصفهان از 1 الی25 بهمن برگزار می گردد این برنامه فرهنگی تربیتی توسط سازمان بسیج دانش آموزی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و بنیاد مهدویت و آینده پژوهی برگزار می گردد در این اردو دانش آموزان  به محض ورود در محل برنامه  ضمن توجیه نسبت به برنامه های اردو و دریافت چفیه و پیکسل مهدویت در جشن و برنامه بصیرتی برنامه شرکت می کنند و پس ازحضور در جلسه خودمانی با مربیان خود  ، بین آنها  کیک تولد تقسیم می شود و در ادامه دانش آموزان از نمایشگاه والشمس که
 • 2/بهم/1396 - 11:50
  امروز صبح دانش آموزان مدرسه معراج اندیشه از ناحیه 2 آموزش و پرورش و حوزه 2 بسیج دانش آموزی شهید فهمیده ، یک عدد کانکس  مفروش و دارای سیستم گرمایش جهت کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه به این مناطق ارسال کردند ارسال این کانکس از محل گلستان شهدا صورت گرفت
 • 27/دى/1396 - 12:52
  به گزارش اصفهان بیست ،روز چهارشنبه اولین جلسه دبیرخانه شهید بهنام محمدی استان اصفهان با حضور مسئولین تعلیم و تربیت بسیج سپاه صاحب الزمان(عج)، بسیج دانشجویی ، بسیج طلاب ، بسیج فرهنگیان در محل سازمان بسیج دانش آموزی استان  برگزار گردید در ابتدای این جلسه جناب سرهنگ ادیب به اهمیت موضوع طرح و محوریت قرارگرفتن این طرح در برنامه های سال 97 اشاره نمودند و در ادامه هریک از افراد مدعو در جلسه نقطه نظرات اجرایی را در خصوص راهکارهای اجرایی شدن طرح  بیان نمودند.
 • 3/دى/1396 - 09:17
  جشنواره پرواز بادبادک‌ها صبح امروز در شهر خورزوق برگزار شد.
 • 3/دى/1396 - 09:07
  مرحله اول اردوی عملی درس آمادگی دفاعی پایه دهم دانش آموزان پسر و دختر شهر حسن آباد جرقویه علیا برگزار شد.
 • 21/آذر/1396 - 10:35
  صبح امروز، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برخوار، ۲۸۹دانش آموز دختر، در قالب هفت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور، اعزام شدند.
 • 21/آذر/1396 - 10:32
  120 نفر از دانش آموزان متوسطه دوم دختر شهرستان تیران با همکاری حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان در قالب سه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
 • 18/آذر/1396 - 09:38
  دانش‌آموزان دختر بسیجی چادگان، عصر امروز با دو دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.
  به گزارش اصفهان بیست ،  90 نفر از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج دانش‌ آموزی شهدا، بعد از ظهر امروز از مدارس دخترانه های نهضت، عفت و جم چادگان، در قالب دو دستگاه اتوبوس، به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.
 • 18/آذر/1396 - 09:35
  جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرضا در آستان مقدس امامزاده شاهرضا برگزارشد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرضا صبح امروز در رواق امام خامنه ای آستان مقدس امامزاده شاهرضا برگزارشد.
  برگزاری آیین چادر سر کردن، زیارت امامزاده، نماز شکر و برپایی نماز جماعت ظهر از جمله برنامه های این آیین بود.
 • 18/آذر/1396 - 09:32
  جشنواره دانش آموزی نخستین واژه آب با هدف آموزش استفاده بهینه از آب در زندگی با حضور ۵۰۰ دانش آموز از بخش بن رود در اداره آموزش و پرورش شهر ورزنه برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ صبح امروز و همزمان با اعیاد 17 ریبع الاول، جشنواره دانش آموزی نخستین واژه آب به همت اداره آبفای شهر ورزنه و با همکاری اداره آموزش و پرورش با حضور بیش از 500 نفر دانش آموزان مقطع کلاس اول دبستان های بخش بن رود در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
 • 18/آذر/1396 - 09:30
  جشن روز جهانی معلولان و میلاد با سعادت پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع) در آموزشگاه استثنایی امید آران و بیدگل برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ جشن روز جهانی معلولان و میلاد با سعادت پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع) صبح دیروز با حضور مسئولان شهرستان در آموزشگاه استثنایی امید آران و بیدگل برگزار شد.
  برپایی نمایشگاه آثار و تولیدات دانش آموزان معلول و نابینای آموزشگاه و اجرای برنامه های هنری توسط آنان از حاشیه های این مراسم بود.
 • 18/آذر/1396 - 09:21
  به گزارش اصفهان بیست ؛ به نقل از برخوار بیست ؛ جشن رنگ ها امروز در پیش دبستانی کوثر دانش برگزار شد که در این برنامه دانش آموزان با همه رنگ هایی که در فصل پاییز وجود دارد آشنا شده و با دست بدون دخالت قلم مو نقاشی کردند.
  این جشن با هدف حس کردن هر چه بیشتر دانش آموران از فصل پاییز برگزار شد.
 • 18/آذر/1396 - 09:18
  به گزار اصفهان بیست ، همزمان با سراسر کشور، مانور نمادین زلزله در دبیرستان دخترانه شهید شالباف اصفهان، برگزار شد.
 • 14/آبا/1396 - 10:25
  به گزارش اصفهان بیست ، دانش اموزان اصفهانی با حضور خود در راهپیمایی 13 آبان مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند با شعار بر سر دادن لبیک یا خامنه ای عهد پیمان خود را بار دیگر با فرمانده کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظلعه العالی) محکم بستند. تا به دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران نشان بدهند همگی پشتیبان ولایت فقیه و کشور ایران عزیز تا آخر عمر هستند.
 • 30/مهر/1396 - 08:23
  به گزارش اصفهان بیست ، همایش دوچرخه سواری دانش آموزان مدرسه حاج احمد بهنیا با همکاری حوزه بسیج دانش آموزی شهید فهمیده تیران و کرون ، کارشناسی تربیت بدنی آموزش و پرورش و کانون شهید بهشتی همزمان با هفته تربیت بدنی در شهر تیران برگزار شد.  صد نفر از رکابزنان مدرسه حاج احمد بهنیای تیران در این همایش حضور داشتند که مسیر بلوار امام خمینی (ره) را به سمت شهدای گمنام طی کرده و سپس از بلوار امام رضا (ع) به محل مدرسه بازگشتند.
 • 27/مهر/1396 - 07:58
  به گزارش اصفهان بیست ، اولین جلسه از سلسله جلسات سیر مطالعاتی کتب شهید استاد مطهری در محل حوزه بسیج دانش آموزی  حضرت زینب(س) با حضور قریب به 80 نفر از اعضای هیئت مذهبی برگزار گردید.
  این جلسات به مربیگری آقای سید مجتبی موسوی(استاد معرفتی) هر 2 هفته یکبار برگرار خواهد شد.
 • 25/مهر/1396 - 19:38
  برگزاری اردوی فرهنگی و تفریحی نام آوران، ویژه دانش آموزان مقطع پایه پنجم
  اردوی فرهنگی و تفریحی نام آوران ویژه دانش آموزان پایه ی پنجم ابتدایی از تاریخ ۲۲/۷/۹۶ تا ۳/۸/۹۶ با حضور ۲۵۰۰ نفر از دانش آموزان شهرستان اصفهان و حومه در اردوگاه شهدای درچه برگزار می گردد.
 • 25/مهر/1396 - 19:19
  اردوی فرهنگی فرمانده دلها با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی استان اصفهان و فرهنگسرای پایداری شهرداری اصفهان برگزار می گردد.اردوی فرهنگی فرمانده دلها از تاریخ 22/7/96 تا 10/8/96 درگلستان شهدای اصفهان ویژه دانش آموزان پایه ی چهارم با حضور 4000 نفر از دانش آموزان برگزار میگردد.از جمله برنامه های این اردو می توان سلام دسته جمعی دانش آموزان به مقام شهدا به محض ورود به گلستان شهدا ، گروهان بندی دانش آموزان اهدا چفیه و سربند ، روایت گری در فرهنگسرای پایداری ، حضور بر سر مزار شهدای دانش آموز ، میثاق با شهید حاج حسین خرازی با قرائت عهدنامه و اهدا مدال فرمانده دلها و ....)در این اردو دانش آم
 • 18/مهر/1396 - 07:52
  شهدای بسیج دانش آموزی شهر درچه ۷۲ نفر هستند و یادواره بسیج دانش آموزی شهر درچه به صورت متمرکز در سالن ۹ دی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهر درچه برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ،  در سه روز اجرای یادواره شهدای دانش آموز 800 دانش آموز پسر در این یادواره در شهر شاهد نمونه کشور شرکت کردند.

صفحه‌ها