آرشیو باشگاه خبرنگاران

 • 21/آذر/1396 - 10:38
  آقا جان! کار بزرگی که شما کردی، از سِنخ کار پوریای ولی است؛
 • 21/آذر/1396 - 10:35
  صبح امروز، با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برخوار، ۲۸۹دانش آموز دختر، در قالب هفت دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب کشور، اعزام شدند.
 • 21/آذر/1396 - 10:32
  120 نفر از دانش آموزان متوسطه دوم دختر شهرستان تیران با همکاری حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهرستان در قالب سه اتوبوس به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
 • 19/آذر/1396 - 13:34
  شروع ثبت نام مسابقات لیگ علمی پایا --- بزرگترین مسابقات علمی گروهی بین المللی دانش آموزی جهان اسلام در ایران
 • 19/آذر/1396 - 10:29
  اینکه افراد در چه سنی از تحصیل باز بمانند، حائز اهمیت بالایی است، بازماندن کودکان از تحصیل در مقطع ابتدایی خطر آفرین و آسیب زاتر است. کودکان در این سن دچار بحران های بیشتری شده و ورود زود هنگام به باز کار آنها را در معرض تهدیدات فراونی قرار می دهد.
 • 18/آذر/1396 - 10:13
  در اختتامیه جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان شهر اصفهان برگزیدگان دومین جام باشگاه‌های کتابخوانی شهر اصفهان معرفی شدند.
  به گزارش اصفهان بیست ، باشگاه برگزیده این جام بر اساس تعداد کتاب های خوانده شده، نامه های نوشته شده به نویسنده، تعداد فیلم های معرفی کتاب و کیفیت فعالیت اعضا در باشگاه و خلاقیت برنامه های انجام شد.
 • 18/آذر/1396 - 10:08
  مراسم اختتامیه جشنواره چندرسانه یی می خواهم مثل توباشم از طرف بسیج دانش آموزی آموزش و پرورش ناحیه4 برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ، اختتامیه جشنواره چند رسانه ای ((می خواهم مثل تو باشم)) در سالن اجتماعات شهید چمران برگزار شد .
  در این مراسم کمال مدیر آموزش و پرورش ناحیه۴ گفت: شهدا محور اتحاد و اقتدار در بین همه مردم هستند.
 • 18/آذر/1396 - 09:54
  در نهایت قطار زندگی دهقان فداکار را ۱۱ آذر ۹۶ در ایستگاه بیمارستان امام رضا(ع) تبریز پیاده کرد و برای همیشه به خاطره‌ها پیوست.
  ازبرعلی خاجوی" معروف به "ریزعلی خواجوی" پنجم اسفندماه سال 1309 خورشیدی در روستای قلعه جوق شهرستان میانه متولد شد.
 • 18/آذر/1396 - 09:52
  400نفرازدانش آموزان دختربه سرزمین نوریادمان های دفاع مقدس به همت حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی 11سمیه ناحیه امام رضا(ع) اعزام شدند.
 • 18/آذر/1396 - 09:50
  ۸۰ نفر از دانش آموزان بن رودی با همکاری حوزه بسیج شهید رجایی و اداره آموزش و پرورش بن رود به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
  به گزارش اصفهان بیست ، با همکاری اداره آموزش و پرورش و حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهید رجایی بخش بن رود، تعداد۸۰ نفر از دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه منطقه بن رود در قالب کاروان های راهیان نور به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.
 • 18/آذر/1396 - 09:47
  آدم هایی که در دهه شصت در ایران به ساخت آثار تلویزیونی پرداختند، بخشی از حافظه جمعی ما را ترمیم کرده و سازنده پایه های فرهنگی نسلی هستند که کودکی خود را در جنگ سپری کرد.
  به گزارش اصفهان بیست ، زمانی که موسیقی ساخته نمی شد به جز مارش های جنگی و سرودهای ملی، وقت و سرمایه ای برای طراحی و بهبود فضای تصویری صرف نمی شد، چون جنگ هنرپیشه اول زندگی مردم ایران بود. در این شماره از «شنبه های نوستالژیک» به مجموعه تلویزیونی محبوب آن سال ها «علی کوچولو» پرداخته می شود.
 • 18/آذر/1396 - 09:38
  دانش‌آموزان دختر بسیجی چادگان، عصر امروز با دو دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.
  به گزارش اصفهان بیست ،  90 نفر از خواهران بسیجی حوزه مقاومت بسیج دانش‌ آموزی شهدا، بعد از ظهر امروز از مدارس دخترانه های نهضت، عفت و جم چادگان، در قالب دو دستگاه اتوبوس، به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس جنوب کشور اعزام شدند.
 • 18/آذر/1396 - 09:35
  جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرضا در آستان مقدس امامزاده شاهرضا برگزارشد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ جشن تکلیف دانش آموزان دختر شهرضا صبح امروز در رواق امام خامنه ای آستان مقدس امامزاده شاهرضا برگزارشد.
  برگزاری آیین چادر سر کردن، زیارت امامزاده، نماز شکر و برپایی نماز جماعت ظهر از جمله برنامه های این آیین بود.
 • 18/آذر/1396 - 09:32
  جشنواره دانش آموزی نخستین واژه آب با هدف آموزش استفاده بهینه از آب در زندگی با حضور ۵۰۰ دانش آموز از بخش بن رود در اداره آموزش و پرورش شهر ورزنه برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ صبح امروز و همزمان با اعیاد 17 ریبع الاول، جشنواره دانش آموزی نخستین واژه آب به همت اداره آبفای شهر ورزنه و با همکاری اداره آموزش و پرورش با حضور بیش از 500 نفر دانش آموزان مقطع کلاس اول دبستان های بخش بن رود در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
 • 18/آذر/1396 - 09:30
  جشن روز جهانی معلولان و میلاد با سعادت پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع) در آموزشگاه استثنایی امید آران و بیدگل برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ؛ جشن روز جهانی معلولان و میلاد با سعادت پیامبر رحمت(ص) و امام جعفر صادق(ع) صبح دیروز با حضور مسئولان شهرستان در آموزشگاه استثنایی امید آران و بیدگل برگزار شد.
  برپایی نمایشگاه آثار و تولیدات دانش آموزان معلول و نابینای آموزشگاه و اجرای برنامه های هنری توسط آنان از حاشیه های این مراسم بود.
 • 18/آذر/1396 - 09:25
  فینال مسابقات دومینوی دانش آموان مدارس آران و بیدگل با حضور تیم های برتر برگزار شد.
  به گزارش اصفهان بیست ، فینال نخستین دوره مسابقات دومینوی دانش آموزی مدارس آران و بیدگل ظهر امروز همزمان با ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) در سالن اسکواش مجموعه ورزشی مادر برگزار شد.
  در این دوره از رقابت ها که در دو بخش پسران و دختران صورت می گرفت، تیم فرجاد توان آسیا از مدرسه امام زمان(عج) مقام نخست مسابقات را به دست آورد.
 • 18/آذر/1396 - 09:21
  به گزارش اصفهان بیست ؛ به نقل از برخوار بیست ؛ جشن رنگ ها امروز در پیش دبستانی کوثر دانش برگزار شد که در این برنامه دانش آموزان با همه رنگ هایی که در فصل پاییز وجود دارد آشنا شده و با دست بدون دخالت قلم مو نقاشی کردند.
  این جشن با هدف حس کردن هر چه بیشتر دانش آموران از فصل پاییز برگزار شد.
 • 11/آذر/1396 - 09:26
  معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: باید تاثیر روحی و روانی و شفاعت شهدا را دریافت کرده و در سبک زندگی خود اعمال کنیم و سبک زندگی «شهدای دانش‌آموز» به عنوان الگو در کشور مورد توجه قرار گیرد.
  به گزارش خبرنگار اصفهان بیست ، مهدی فیض در یادواره ملی شهیده زینب کمایی و 36 هزار دانش‌آموز شهید کشور اظهار داشت: از شهیده کمایی یادداشت‌هایی باقی مانده که متن آن‌ها انسان را به حیرت وا می‌دارد که چگونه نوجوانی 15 ساله چنین یادداشت‌هایی نوشته است.
 • 11/آذر/1396 - 09:17
  فرمانده سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان، گفت: جوان‌ها در دوران دفاع مقدس و انقلاب به میدان آمدند و جانانه دفاع کردند و حتی جان خود را فدا کردند، تا هم ملتی آزاد شود و هم الگو و سرمشقی برای سایر ملل مسلمان باشند.
 • 11/آذر/1396 - 09:13
  حجت الاسلام پناهیان، گفت: ببینید چه کسانی بودند که می‌گفتند، نباید با داعش در عراق و سوریه مبارزه کرد، چه کسانی بودند که می‌گفتند باید با داعش مذاکره کرد، امروز بیایند ببینند که تفکر بسیجی، چگونه در برابر گروه داعش به پیروزی رسید.

صفحه‌ها